KOMUNIKAT
Rejestracja pojazdów w Chojnie

Dotyczy: Filii Wydziału Komunikacji i Transportu w Chojnie

W związku z trwającymi problemami z wdrażaniem programu Centralnej Ewidencji Pojazdów, od dnia 8 stycznia 2018 r. do czasu ustabilizowania się pracy programu wszelkie czynności związane z "SYSTEMEM POJAZD" będą odbywały się na zapisy.

Termin oczekiwania na załatwienie sprawy - 7 dni.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

17 września w Obornikach odbyły się zawody motocrossowe o Puchar Polski. W zawodach startowało dwóch zawodników z Klubu Motorowego Chojna. Startujący w klasie MX 2C Lubomir Sobol pokazał wspaniałą jazdę zajmując w kolejnych biegach 2 i 1 miejsce, a wyniki te dały zawodnikowi w sumie najwyższe miejsce na podium.

Poza Pucharem Polski Lubomir Sobol otrzymał również nagrodę za najlepszy czas jednego okrążenia podczas całych zawodów. Start w Obornikach potwierdził wysoką formę chojeńskiego zawodnika oraz to, że jest najlepszym zawodnikiem w kraju w swojej klasie. Startując w Mistrzostwach Strefy Polski Zachodniej, która jest najmocniejszą strefą, Lubo w 8 rundach tylko raz nie stał na podium z powodu awarii motocykla. Po uporaniu się z kłopotami sprzętowymi ostatnie trzy rundy nasz zawodnik kończył na pierwszym miejscu, posiada też najwięcej wygranych wyścigów. Kolejny zawodnik Kacper Chrostowski w klasie MX 85 uzyskał 11 i 5 miejsce w wyścigach, co dało 7 miejsce w zawodach, w Mistrzostwach Strefy Kacper zajmuje 2 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Zdobycie Pucharu Polski jest najwyższym wynikiem osiągniętym dotychczas przez zawodnika Klubu Motorowego Chojna. Do zakończenia Mistrzostw Strefy zostały jeszcze dwie rundy w Nowogardzie (24 września) i Gaworzycach (7-8 października), trzech zawodników z Chojny ma realne szanse zakończyć Mistrzostwa Strefy z pucharami.

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Informacje i ostrzeżenia
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony