KOMUNIKAT
Rejestracja pojazdów w Chojnie

Dotyczy: Filii Wydziału Komunikacji i Transportu w Chojnie

W związku z trwającymi problemami z wdrażaniem programu Centralnej Ewidencji Pojazdów, od dnia 8 stycznia 2018 r. do czasu ustabilizowania się pracy programu wszelkie czynności związane z "SYSTEMEM POJAZD" będą odbywały się na zapisy.

Termin oczekiwania na załatwienie sprawy - 7 dni.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Po wielu prezentacjach poza Gryfinem (m.in. Pyrzyce, Stargard Szczeciński, Chojna, Mieszkowice) komedia "Eliksir młodości" będzie grana jeszcze przed wakacjami dwa razy w Gryfinie - w sobotę i niedzielę 28 i 29 czerwca 2014 o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury. Bilety na spektakl w cenie 10 zł są do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej (nabrzeże w Gryfinie, ul. Nadodrzańska 1).

Warto wcześniej dokonać zakupu, bowiem na wszystkie dotychczasowe prezentacje były komplety widzów. Nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej!

O spektaklu:
Śmiech to zdrowie, a w spektaklu go nie brakuje, bowiem "Eliksir młodości" to zabawna i dowcipna komedia oparta na autorskim scenariuszu i na motywach bliskich wszystkim ludziom - a w szczególności tym w dojrzałym wieku. Śmiejemy się sami z siebie, z innych i z tego, co nas na co dzień spotyka. Sztuka opowiada historię pewnej "nalewki na bazie spirytusu i olejku różanego", którą wymyśliła lokalna znachorka. Szybko okazuje się, że jest to eliksir młodości, który po prostu działa! Przed mieszkańcami miasteczka pojawiła się szansa odzyskania młodości! Wkrótce też cała gmina może stać się sławna, bogata i - co najważniejsze - odmłodzona! W spektaklu nie brakuje odniesień i aluzji do spraw lokalnych związanych z kulturą i życiem społecznym Gryfina. A czym w finale okazał się eliksir młodości? Dowiemy się oglądając spektakl.

O autorach:
Nad całością teatralnych przedsięwzięć czuwa reżyser Janusz Janiszewski, a aktorami są dorośli mieszkańcy Gryfina, studenci Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz młodzież z Teatru Uhuru. Teatr działa od niespełna dwóch lat pod egidą Gryfińskiego Domu Kultury oraz Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Obecnie przygotowuje kolejne programy: kabaret, wieczory poetyckie oraz program dla przedszkolaków "Ciocie Bajko-klocie".

Foto: Janusz Janiszewski

Źródło: www.gdk.com.pl

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Informacje i ostrzeżenia
Darmowa Pomoc Prawna
Powiat wyróżniony na Ogólnopolskim Kongresie Regionów
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony