KOMUNIKAT
Rejestracja pojazdów w Chojnie

Dotyczy: Filii Wydziału Komunikacji i Transportu w Chojnie

W związku z trwającymi problemami z wdrażaniem programu Centralnej Ewidencji Pojazdów, od dnia 8 stycznia 2018 r. do czasu ustabilizowania się pracy programu wszelkie czynności związane z "SYSTEMEM POJAZD" będą odbywały się na zapisy.

Termin oczekiwania na załatwienie sprawy - 7 dni.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie zaprasza na wystawę strojów autorstwa projektantki mody Elżbiety Olszewskiej. Wernisaż wystawy odbędzie się w Dzień Kobiet, niedzielę 8 marca 2015 o godzinie 15:00. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do piątku 27 marca 2015 (oprócz sobót i niedziel) w godzinach 9:00-17:00.

O autorce:

O Eli Olszewskiej mówią, że „wyprzedza epokę w której żyje”. Ela Olszewska jest wizjonerką mody, kreatywną projektantką i malarką, której nieprzeciętne pomysły podbijają serca nie tylko artystów i ludzi estrady. W strojach projektantki występowali m. in. Justyna Steczkowska, Ramona Ray, Braty z Rakemna. Projekty Eli są inspiracją dla najlepszych stylistów fryzur i wizażystów – współtworzą projekty, które wygrywają lub zajmują czołowe miejsca w ogólnopolskich i europejskich konkursach. Kreacje projektantki brały udział w kręceniu wideoklipów muzycznych a także w wielu sesjach fotograficznych czego wynikiem są liczne publikacje w magazynach modowych, branżowych pismach dla wizażystów i fryzjerów na terenie Polski i Niemiec.

Podczas wystawy w CIT będziemy mogli obejrzeć kreacje autorki pochodzące z różnych kolekcji, m.in. z Kolekcji Atlantyda, projekty przygotowywane na Mistrzostwa Polski i Świata we fryzjerstwie Wella Trend Vision Awards oraz zwycięski projekt z konkursu Cuture Award 2012 na World Bodypainting Festival w Austrii.
Fot. Paweł Smoliński

Źródło: www.gdk.com.pl

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Informacje i ostrzeżenia
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony