KOMUNIKAT
Rejestracja pojazdów w Chojnie

Dotyczy: Filii Wydziału Komunikacji i Transportu w Chojnie

W związku z trwającymi problemami z wdrażaniem programu Centralnej Ewidencji Pojazdów, od dnia 8 stycznia 2018 r. do czasu ustabilizowania się pracy programu wszelkie czynności związane z "SYSTEMEM POJAZD" będą odbywały się na zapisy.

Termin oczekiwania na załatwienie sprawy - 7 dni.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

W najbliższą sobotę 6 czerwca Teatr Eliksir weźmie udział w goleniowskich „Senioraliach", gdzie zaprezentuje swój program rozrywkowy po tytułem „Eliksir bez umiaru". Na program składają się wiersze satyryczne, krótkie skecze kabaretowe oraz fragmenty spektaklu „Eliksir młodości".
„Senioralia Goleniowskie 2015" to spektakle teatralne, występy chórów, koncerty zespołów muzycznych, wokalnych i tanecznych, jarmark i zabawa na świeżym powietrzu.
Cała impreza rozpoczyna się przemarszem ulicami miasta w kierunku amfiteatru, gdzie odbywać się będą koncerty. Prezentacje sceniczne odbędą się na scenie Teatru Brama.
W festiwalu zapowiedziało swój udział około 1000 seniorów z 21 Uniwersytetów Trzeciego Wieku i klubów seniora z całego województwa zachodniopomorskiego.

Teatr Eliksir działa pod egidą Gryfińskiego Domu Kultury oraz Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Program przygotowany pod kierunkiem Janusza Janiszewskiego, będzie można zobaczyć także w Gryfinie 11 czerwca podczas gali z okazji 5-lecia GUTW w sali widowiskowej GDK.info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Informacje i ostrzeżenia
Darmowa Pomoc Prawna
Powiat wyróżniony na Ogólnopolskim Kongresie Regionów
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony