KOMUNIKAT
Rejestracja pojazdów w Chojnie

Dotyczy: Filii Wydziału Komunikacji i Transportu w Chojnie

W związku z trwającymi problemami z wdrażaniem programu Centralnej Ewidencji Pojazdów, od dnia 8 stycznia 2018 r. do czasu ustabilizowania się pracy programu wszelkie czynności związane z "SYSTEMEM POJAZD" będą odbywały się na zapisy.

Termin oczekiwania na załatwienie sprawy - 7 dni.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

18 grudnia, minutę po północy, w gryfińskim kinie odbędzie się specjalny premierowy pokaz najnowszej części „Gwiezdnych wojen". To będzie już siódma odsłona filmu z serii. W rolach głównych zobaczymy Daisy Ridley'a, Johna Boyega, Adama Drivera, Oscara Isaaca, ale nie zabraknie również postaci, które pojawiały się w poprzednich filmach - Harrisona Forda, Carrie Fisher czy Marka Hamilla.
Akcja filmu rozgrywa się około 30 lat po wydarzeniach z „Powrotu Jedi" i koncentruje się na losach trójki nowych głównych bohaterów.
„Przebudzenie mocy" jest pierwszym filmem w trzeciej trylogii „Gwiezdnych wojen" ogłoszonej po przejęciu przez The Walt Disney Company Lucasfilmu w październiku 2012 r. Reżyserem filmu jest J.J. Abrams, który wyreżyserował film na bazie scenariusza napisanego wspólnie z Lawrence'em Kasdanem, współscenarzystą „Imperium kontratakuje" i „Powrotu Jedi". Ścieżkę dźwiękową ponownie skomponował John Williams.Światowa premiera „Przebudzenia mocy" została zaplanowana na 14 grudnia br. Polska premiera przewidziana jest na 18 grudnia. Gryfino będzie jednym z miejsc, gdzie film będzie można zobaczyć najwcześniej. Podczas premiery film zostanie wyświetlony w wersji 2D z napisami.

Bilety w przedsprzedaży od 20 listopada w cenie 18 zł w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie.info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Informacje i ostrzeżenia
Darmowa Pomoc Prawna
Powiat wyróżniony na Ogólnopolskim Kongresie Regionów
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony