KOMUNIKAT
Rejestracja pojazdów w Chojnie

Dotyczy: Filii Wydziału Komunikacji i Transportu w Chojnie

W związku z trwającymi problemami z wdrażaniem programu Centralnej Ewidencji Pojazdów, od dnia 8 stycznia 2018 r. do czasu ustabilizowania się pracy programu wszelkie czynności związane z "SYSTEMEM POJAZD" będą odbywały się na zapisy.

Termin oczekiwania na załatwienie sprawy - 7 dni.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

31 marca 2015 r. w Zespole Szkół w Nowym Czarnowie odbyła się świąteczna uroczystość. Było to śniadanie wielkanocne przygotowane przez nauczycieli, uczniów i rodziców.

Świętowanie rozpoczęło się od obejrzenia montażu słowno-muzycznego pt. „Powiedz ludziom, że kocham ich”.

Przedstawienie wprowadziło uczestników uroczystości w nadchodzące Święta Wielkanocne oraz ukazało Chrystusa w drugim człowieku, wskazało także, jaką postawą powinien legitymować się każdy chrześcijanin.  W montażu brali udział uczniowie różnych klas.

Inscenizacja była wzruszająca. Dzieci z wielką zadumą i wzruszeniem przysłuchiwały się słowom piosenek religijnych. Mali aktorzy świetnie zagrali swoje role. Przedstawienie przygotowała Jadwiga Dąbrowska-Maźnio. Po występie dzieci nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Palmy wykonano tradycyjnie z bukszpanu, bibuły i gałązek wierzby. Wszystkie zostały wyróżnione, jedna palma, wykonana pod opieką Jolanty Medyńskiej, zdobyła pierwsze miejsce. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody.
Szkoła gościła księdza proboszcza Józefa Dudka, który złożył wszystkim świąteczne życzenia i poświęcił pokarmy przygotowane na śniadanie wielkanocne. W uroczystości udział  wzięła również dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie - Magdalena Budzisz.

Podczas spotkania panowała bardzo świąteczna atmosfera. Na stole były tradycyjne potrawy: żurek z kiełbasą, różne rodzaje mięs, jajka faszerowane, sałatki i wiele innych przysmaków.Uroczystość odbyła się dzięki: dzieciom, które zaangażowały się w przygotowanie potraw i dekoracji, rodzicom, którzy upiekli przepyszne ciasta i nauczycielom, którzy ciężką pracą przyczynili się do przygotowania uroczystości.


Źródło: ZSS w Nowym Czarnowie

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Informacje i ostrzeżenia
Darmowa Pomoc Prawna
Powiat wyróżniony na Ogólnopolskim Kongresie Regionów
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony