KOMUNIKAT
Rejestracja pojazdów w Chojnie

Dotyczy: Filii Wydziału Komunikacji i Transportu w Chojnie

W związku z trwającymi problemami z wdrażaniem programu Centralnej Ewidencji Pojazdów, od dnia 8 stycznia 2018 r. do czasu ustabilizowania się pracy programu wszelkie czynności związane z "SYSTEMEM POJAZD" będą odbywały się na zapisy.

Termin oczekiwania na załatwienie sprawy - 7 dni.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Święto Zespołu Szkół w Gryfinie, przypadające rokrocznie na 31 dzień maja, w tym roku było szczególnym wydarzeniem. W Auli im. 750-lecia Gryfina odbyła się uroczystość nadania Szkole Podstawowej nr 3 imienia – od teraz Szkoła nosi imię Noblistów Polskich.

W apelu wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz, nauczyciele, rodzice uczniów i sami uczniowie. W trakcie oficjalnej przemowy dyrektor Zespołu Szkół Danuta Bus wyraziła swoją nadzieję na to, że Nobliści Polscy, którzy „przyczynili się dla dobra ludzkości” będą wzorem do naśladowania dla całej społeczności uczniowskiej, inspiracją do podejmowania nowych wyzwań i rozwoju.  Po wprowadzeniu sztandaru szkoły,  uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie, po czym zaprezentowali część artystyczną. Przybliżyli sylwetki Polskich Noblistów – Marii Skłodowskiej-Curie, Henryka Sienkiewicza, Władysława Stanisława Reymonta, Czesława Miłosza, Lecha Wałęsy i Wisławy Szymborskiej. Tuż przed rozdaniem nagród dla wyróżniających się swoim zaangażowaniem w pracę nauczycieli, odśpiewano hymn Szkoły Podstawowej nr 3, przygotowany specjalnie na tę okazję.
Źródło: ZS Gryfino

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Informacje i ostrzeżenia
Darmowa Pomoc Prawna
Powiat wyróżniony na Ogólnopolskim Kongresie Regionów
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony