KOMUNIKAT
Rejestracja pojazdów w Chojnie

Dotyczy: Filii Wydziału Komunikacji i Transportu w Chojnie

W związku z trwającymi problemami z wdrażaniem programu Centralnej Ewidencji Pojazdów, od dnia 8 stycznia 2018 r. do czasu ustabilizowania się pracy programu wszelkie czynności związane z "SYSTEMEM POJAZD" będą odbywały się na zapisy.

Termin oczekiwania na załatwienie sprawy - 7 dni.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

14 października to dzień szczególny. Właśnie w tym dniu swoje święto obchodzą wszyscy pracownicy oświaty. W bieżącym roku szkolnym cała społeczność ośrodka święto to obchodziła dzień wcześniej 13 października. Tego dnia w ośrodku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Przybyli na tę uroczystość zaproszeni goście, barwna jesienne sceneria auli, dekoracje wykonane przez uczniów, wszystko to wprowadziło zebranych w odświętny, październikowi nastrój uroczystości.Od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu narodowego  rozpoczęła się część oficjalna uroczystości. Następnie głos zabrał dyrektor Edward Piotrowski. Powitał wszystkich zebranych, pracowników ośrodka, podziękował za trud codziennej pracy i złożył okolicznościowe życzenia a wyróżnionym pracownikom wręczył nagrody.
Kolejnym szczególnym akcentem uroczystości było wręczenie nagród przez starostę Wojciecha Konarskiego i sekretarz Barbarę Rawecką. W tym roku za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej nagrody otrzymali Magdalena Paczkowska i Edward Piotrowski.  


Iwona Madera - nauczyciel mianowany, w trakcie składania ślubowania.


Po tej części uroczystości przyszedł czas na ślubowanie i pasowanie na ucznia. Do ceremonii tej przystąpili uczniowie, którzy w bieżącym roku szkolny  rozpoczęli naukę w ośrodku po raz pierwszy. Ostatnim miłym akcentem akademii były występy artystyczne wychowanków.

 

Źródło: SOS-W w Chojnie

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Informacje i ostrzeżenia
Darmowa Pomoc Prawna
Powiat wyróżniony na Ogólnopolskim Kongresie Regionów
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony