KOMUNIKAT
Rejestracja pojazdów w Chojnie

Dotyczy: Filii Wydziału Komunikacji i Transportu w Chojnie

W związku z trwającymi problemami z wdrażaniem programu Centralnej Ewidencji Pojazdów, od dnia 8 stycznia 2018 r. do czasu ustabilizowania się pracy programu wszelkie czynności związane z "SYSTEMEM POJAZD" będą odbywały się na zapisy.

Termin oczekiwania na załatwienie sprawy - 7 dni.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Choć 13. i piątek to w Zespole Szkół w Nowym Czarnowie odbył się apel z okazji Święta Edukacji Narodowej, który sprawnie poprowadziła Małgorzata Świtelska. W uroczystościach uczestniczył starosta Wojciech Konarski

oraz naczelnik Wydziału Edukacji  Elżbieta Lorenowicz-Bień i dyrektor Domu Pomocy Społecznej Julia Porwit.

Ta  wspaniała uroczystość miała miejsce na sali wielofunkcyjnej Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie. Sala została pięknie udekorowana, a na scenie uczniowie szkoły mogli swoim występem podziękować nauczycielom za ich trud i pracę.

 

Młodzież zaprezentowała okolicznościowe wiersze i piosenki, przeplatane podziękowaniami. Czas gościom umilali swoimi pięknymi wokalami Klaudia i Michał. Wiersze pod czujnym okiem Marii Sobas recytowali: Weronika, Jola, Dawid, Paweł i Kacper. Świetnie i z humorem zaprezentował się zespół „Folk z żartem”, gdzie pod skrzydłami nauczycielek Karoliny Malinowskiej i Agnieszki Lebiody dzieci fantastycznie zainscenizowały utwór ludowy Brathanków.

Dyrektor szkoły Małgorzata Wakuluk, podziękowała i wręczyła nagrody  wyróżnionym nauczycielom, a nagrodę starosty otrzymały Małgorzata Wakuluk i Natalia Sikora.

Pracownicy warsztatów terapii zajęciowej DPS i uczniowie wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego Justyną Chmielewską, obdarowali pracowników szkoły miłymi upominkami. Uśmiech i wzruszenie gościło na twarzach wszystkich nauczycieli. Dziękujemy z całego serca za tak piękny dzień!

Źródło: ZSS w Nowym Czarnowie

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Informacje i ostrzeżenia
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony