KOMUNIKAT
Rejestracja pojazdów w Chojnie

Dotyczy: Filii Wydziału Komunikacji i Transportu w Chojnie

W związku z trwającymi problemami z wdrażaniem programu Centralnej Ewidencji Pojazdów, od dnia 8 stycznia 2018 r. do czasu ustabilizowania się pracy programu wszelkie czynności związane z "SYSTEMEM POJAZD" będą odbywały się na zapisy.

Termin oczekiwania na załatwienie sprawy - 7 dni.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

14 października to dzień w każdej szkole niezwykły. Właśnie w tym dniu swoje święto obchodzą wszyscy pracownicy oświaty. W Ośrodku w Chojnie uroczysta akademia odbyła się 13 października br.

 

Akademia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu narodowego, co wprowadziło wszystkich zebranych w auli szkolnej w odświętny nastrój. Dyrektor Edward Piotrowski podziękował wszystkim pracownikom za trud codziennej pracy, złożył okolicznościowe życzenia a wraz z nimi wręczył wyróżnionym osobom nagrody. W imieniu starosty oraz własnym życzenia wszystkim pracownikom Ośrodka złożyła sekretarz Barbara Rawecka oraz wręczyła wraz z członkiem Zarządu Henrykiem Kaczmarem, wręczyła nagrody dyrektorowi Edwardowi Piotrowskiemu i nauczycielowi Robertowi Dudkowi. Po tej części uroczystości do akcji wkroczyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Złożyli nauczycielom i pozostałym pracownikom Ośrodka najszczersze życzenia oraz wręczyli wykonane przez siebie okolicznościowe pamiątki.

Kolejnym punktem uroczystości było ślubowanie i pasowanie na ucznia. W podniosły i uroczysty sposób uczniowie, którzy w bieżącym roku szkolnym rozpoczęli naukę w Ośrodku po raz pierwszy, złożyli ślubowanie i otrzymali pamiątkowe dyplomy potwierdzające przyjęcie do społeczności szkolnej. Na zakończenie obchodów Dnia Edukacji Narodowej zaprezentowali się szkolni artyści, którzy swoimi występami umilili czas wszystkim zebranym.

 

Źródło: SOS-W w Chojnie

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Informacje i ostrzeżenia
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony