Nazwa linii: Czarnówko - Pacholęta - Marwice - Gryfino (tam i powrót)

Numer linii: 2

Rodzaj linii: autobusowa zwykła

Obowiązuje od 2 stycznia 2017 r. do 30 grudnia 2017 r.

Miejscowość / przystanek

Lp.

Nr przyst.

km

Tam

Czarnówko

1

06

-

7:05

Pacholęta

2

08

3

7:15

Marwice

3

13

8

7:25

Marwice

4

47

10

7:30

Krzypnica

5

44

12,5

7:32

Pastuszka

6

43

13

7:34

Nowe Czarnowo (przy wiadukcie)

7

41

14

7:36

Nowe Czarnowo

8

39

15

7:38

Pniewo

9

37

17

7:40

Gryfino (ul. Łużycka – Stacja Paliw HL)

10

35

19

7:42

Gryfino (ul. Łużycka – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2)

11

33

19,5

7:43

Gryfino (ul. Łużycka)

12

31

20

7:44

Gryfino (ul. Łużycka – ul. Łokietka)

13

29

20,5

7:45

Gryfino (ul. Chrobrego – Apteka)

14

27

21

7:46

 

 

 

 

D, H/1

 

Miejscowość / przystanek

Lp.

Nr przyst.

km

Powrót

Gryfino (ul. Chrobrego – pl. Barnima

1

26

-

15:47

Gryfino (ul. Łużycka SP nr 1)

2

28

0,5

15:48

Gryfino (ul. Łużycka)

3

30

1

15:49

Gryfino (ul. Łużycka – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2)

4

32

1,5

15:50

Gryfino (ul. Łużycka – Stacja Paliw HL)

5

34

2

15:51

Pniewo

6

36

4

15:53

Nowe Czarnowo

7

38

6

15:55

Nowe Czarnowo (przy wiadukcie)

8

40

7

15:57

Pastuszka

9

42

8

15:59

Krzypnica

10

44

8,5

16:01

Marwice

11

46

11

16:03

Marwice

12

13

13

16:08

Pacholęta

13

07

18

16:18

Czarnówko

14

05

21

16:28

 

 

 

 

D, H/2

 Objaśnienie znaków:

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych 

Operator
Autokarowe Usługi Przewozowe BER - TRANS, Grzybowski Bernard,
ul. Bulwary Rybackie 12, 74-120 Widuchowa

Organizator publicznego transportu zbiorowego:                                                                        
Powiat Gryfiński
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino 
info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Informacje i ostrzeżenia
Darmowa Pomoc Prawna
Powiat wyróżniony na Ogólnopolskim Kongresie Regionów
Oferta edukacyjna Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie
Oferta edukacyjna Zespołu Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony