KOMUNIKAT
Rejestracja pojazdów w Chojnie

Dotyczy: Filii Wydziału Komunikacji i Transportu w Chojnie

W związku z trwającymi problemami z wdrażaniem programu Centralnej Ewidencji Pojazdów, od dnia 8 stycznia 2018 r. do czasu ustabilizowania się pracy programu wszelkie czynności związane z "SYSTEMEM POJAZD" będą odbywały się na zapisy.

Termin oczekiwania na załatwienie sprawy - 7 dni.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Gryfińskie koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym obchodzi 5 maja Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną – Neptunalia 2015"

W ramach imprezy przewidziano piknik, część artystyczno- integracyjno - kulturalną, kierowaną do wszystkich obecnych - władze, zaproszeni goście, osoby niepełnosprawne, rodziny, opiekunowie spotykają się przy scenie plenerowej usytuowanej na gryfińskim nabrzeżu.

Obchody służyć mają integracji społecznej osób z upośledzeniem umysłowym, prezentacji ich dorobku artystycznego i wkładu w życie kulturalne powiatu gryfińskiego, przybliżeniu środowiska osób niepełnosprawnych intelektualnie, a także promocji działań na rzecz tego środowiska. Stowarzyszenie ukazuje osoby niepełnosprawne intelektualnie zasługujące na szacunek i godne miejsce w społeczeństwie, zwraca uwagę na poszanowanie ich praw. Stowarzyszenie organizując imprezę, włączając do uczestnictwa środowisko osób pełnosprawnych, tworzy płaszczyznę do wspólnych działań obu środowisk i przyczyni się do normalizacji życia ONI w społeczeństwie.

Obchody rozpoczną się o godz. 10.00 kolorowym przemarszem wszystkich uczestników imprezy przez wyznaczone ulice miasta, przypominając mieszkańcom, że są wśród nich osoby niepełnosprawne intelektualnie, które w tym dniu szczególnie chcą zaznaczyć swoją obecność.info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Informacje i ostrzeżenia
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony