KOMUNIKAT
Rejestracja pojazdów w Chojnie

Dotyczy: Filii Wydziału Komunikacji i Transportu w Chojnie

W związku z trwającymi problemami z wdrażaniem programu Centralnej Ewidencji Pojazdów, od dnia 8 stycznia 2018 r. do czasu ustabilizowania się pracy programu wszelkie czynności związane z "SYSTEMEM POJAZD" będą odbywały się na zapisy.

Termin oczekiwania na załatwienie sprawy - 7 dni.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Hanna Stołowska, mgr farmacji z Chojny została Aniołem Farmacji – najbardziej prestiżowej nagrody w branży medycznej. 20 marca 2017 r. odbyło wielkie święto polskich farmaceutów i lekarzy. Na uroczystej gali w Filharmonii Narodowej w Warszawie, zostały przyznane prestiżowe nagrody „Anioły farmacji i medycyny" za rok 2016. Gala była połączona z wielkim widowiskiem artystycznym i występem gwiazdy opery światowej Małgorzaty Walewskiej. Była to już piąta, jubileuszowa edycja nagrody. To jedyna taka nagroda społeczna, do której nominują pacjenci, kierując się przede wszystkim oceną postawy farmaceuty i lekarza wobec chorego.

W tym roku nominowano 100 farmaceutów i 100 lekarzy spośród 5000 zgłoszonych przez pacjentów. Zostało oddanych 140 tysięcy głosów pacjentów z całej Polski.

Zadaniem konkursowym nominowanych było napisanie pracy z zakresu ponadstandardowej opieki farmaceutycznej i medycznej. Na jej podstawie, laureatów konkursu - 10 farmaceutów i 10 lekarzy - wyłoniła Kapituła Honorowa Nagrody pod przewodnictwem prof. dr hab. Jerzego Woy-Wojciechowskiego. Ponadto w kapitule Fundacji zasiadły wybitne osobistości ze świata publicznego, uznane autorytety społeczne m.in. prof. dr hab. n. med. Witold Zatoński, prof. dr hab. n. farm. Jerzy Pluta, Krystyna Kofta, Katarzyna Miller oraz pomysłodawca nagrody – Adam Górczyński, redaktor naczelny i prezes „Mody na Zdrowie", gazety dostępnej w każdej dobrej aptece.

Pani mgr Hanna Stołowska otrzymała złotego Anioła Farmacji, dzięki uznaniu przede wszystkim swoich pacjentów, którym serdecznie dziękuje za głosy.

Statuetka Anioła Farmacji zdobi teraz Aptekę Rodzinną przy ul. Piastów 8 (obok kantoru KIM) w Chojnie.

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Informacje i ostrzeżenia
Darmowa Pomoc Prawna
Powiat wyróżniony na Ogólnopolskim Kongresie Regionów
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony