Informacje

Instytut Historii Stosowanej we współpracy ze Stowarzyszeniem Historyczno-Kulturalnym „Terra Incognita” z  Chojny organizuje podróż studyjną, której celem jest nie tylko poznanie regionu Doliny Dolnej Odry, ale przede wszystkim wymiana doświadczeń, opinii i informacji oraz próba spojrzenia na ten teren z nowej perspektywy, z uwzględnieniem jego różnorodności historycznej, kulturowej i przyrodniczej. 

Jest to możliwość do skorzystania z okazji, by na miejscu przekonać się o tym, jak ten region jest piękny i ciekawy oraz odkryć jego nie wszystkim dotąd znane oblicze. 

Podróż studyjną zaplanowano na trzy dni (16-18.06.2017 r.), ale istnieje możliwość uczestniczenia tylko w wybranych punktach programu. Opłata za uczestnictwo może być odpowiednio obniżona dla osób nie korzystających z noclegu i wyżywienia.


Więcej informacji na:  https://www.facebook.com/events/267842120349954/


Zgłoszenia, pytania i uwagi proszę przesyłać mailowo na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

info
Informacje - krótko
biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony