Informacje

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego we współpracy z Głosem Szczecińskim oraz Głosem Koszalińskim organizuje plebiscyt Kobiety Roku Pomorza Zachodniego 2018. Celem plebiscytu jest wyłonienie z każdego powiatu naszego województwa kobiet aktywnych, liderek, osób wyróżniających się działalnością na rzecz lokalnej społeczności oraz przedsiębiorczością.

W każdym z powiatów zostaną wyłonione liderki, kobiety aktywne, działające na rzecz lokalnej społeczności i wyróżniające się swoją przedsiębiorczością. Laureatki zostaną wybrane osobno w Koszalinie, Szczecinie, Świnoujściu i wszystkich powiatach województwa zachodniopomorskiego. W każdym powiecie mieszkańcy mogli zgłaszać dowolną liczbę kandydatek.

Głosowanie rozpoczęło się 22 czerwca 2018 r. i potrwa do, piątku, 13 lipca 2018 r. Laureatka, która zajmie pierwsze miejsce w powiecie otrzyma tytuł Kobiety Roku, pamiątkowy medal i dyplom. Głosować na Kobietę Roku można za pomocą SMS i kuponów drukowanych na łamach „Głosu Szczecińskiego” i „Głosu Koszalińskiego”.
Po zakończeniu głosowania w plebiscycie, spośród pierwszych 100 kandydatek - liderek rankingu wojewódzkiego Kapituła Plebiscytu wybierze Kobietę Roku Pomorza Zachodniego. Laureatka otrzyma tytuł, dyplom, pamiątkową statuetkę, a także zaproszenie na dwuosobowy weekendowy pobyt SPA. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w drugiej połowie września w Szczecinie.

Lista kandydatek z powiatu gryfińskiego.

 

info
Informacje - krótko
biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony