Trwają poszukiwania wolontariuszy do kolejnej edycji Szlachetnej Paczki. Dołączenie do drużyny SuperW to możliwość niesienia pomocy potrzebującym oraz poznania niesamowitych ludzi.

Przed rokiem Szlachetna Paczka w Gryfinie liczyła 15 wolontariuszy. Obecnie jest pięciu wolontariuszy weteranów, którzy uczestniczyli już w poprzedniej edycji.

Z tego względu brakuje jeszcze przynajmniej dziesięć osób. Liczba zaangażowanych wolontariuszy przekłada się na to, ilu potrzebującym rodzinom i dzieciom będziemy mogli pomóc w nadchodzącej edycji. Aby zostać wolontariuszem, trzeba mieć ukończone 18 lat. Nie oznacza to, że młodsze osoby nie mogą wspomóc Szlachetnej Paczki. Mogą one zostać wolontariuszami wspomagającymi. Drużyna również jest w trakcie pozyskiwania historii rodzin od partnerów czy instytucji, którzy mają wiedzę, w jakich kłopotach się znajdują oraz czy warto do nich dotrzeć.

Zgłoszenia wolontariuszy przyjmowane są do 30 września 2017 r. Aby nim zostać, wystarczy zarejestrować się na stronie www.superw.pl

info
Informacje - krótko
biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony