9 edycja Festiwalu Małych Form Ruchowych JESIENNA SCENA TAŃCA odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2017 r. Festiwal oferuje swoim widzom tak jak dotychczas szerokie spektrum aktywnego uczestnictwa w kulturze. Jest też kilka nowości, nowa szata graficzna oraz promujący taniec i festiwal -Tydzień Tańca w Gryfinie.
Oferujemy spektakle ruchowe o różnej estetyce, ale wszystkie na wysokim poziomie artystycznym. W tym roku oprócz gości z Polski zaprosiliśmy artystów Z Niemiec, Szwajcarii oraz Japonii. Zapraszamy na warsztaty tańca współczesnego i afro. W tym roku po raz pierwszy proponujemy trzy bloki zajęć. Zajęcia kierowane są zarówno do tancerzy jak i do osób, które dopiero zaczynają przygodę z ruchem.
Wracamy do propozycji cichej dyskoteki. Silent Disco to impreza, która cieszyła się do tej pory dużym zainteresowaniem. Trzech DJ'ów zaprosi do zabawy w różnych stylach muzycznych.
 
Tydzień Tańca w Gryfinie to pokazy tańca, warsztaty taneczne i konkurs plastyczny. Wszystkie te działania mają poszerzyć wiedzę o tańcu i zachęcić młodzież do zainteresowania się tą dziedziną sztuki. Prace nagrodzone w konkursie prezentowane będą podczas festiwalu obok wystawy prac malarskich studentów Akademii Sztuki w Szczecinie.
Organizatorem festiwalu jest Środowisko Inicjatyw Artystycznych HYBADU.
Partnerem imprezy i miejscem głównych wydarzeń festiwalu jest Gryfiński Dom Kultury.
Miejscem warsztatów i bazą Tygodnia Tańca jest Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie.
Festiwal powstał dzięki wsparciu finansowemu ze środków Województwa Zachodniopomorskiego oraz PGE Polskiej Grupy Energetycznej S.A.
 
 
Więcej informacji można znaleźć na http://www.gdk.com.pl/index.php?plik=impreza&kalendarium_id=946
 
Źródło: www.gdk.com.pl 
info
Informacje - krótko
biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony